Wat 5 mensen zeggen over De Lichttoren
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Heerlijk gegeten, super vriendelijke bediening. Min puntje was de wedstrijd psv maar toen die eenmaal weg waren keerde de rust terug
Het eten was goed, mooie voorgerechten en hoofdgerechten. Toetje was geen keuze. Service mag beter; zijn een keer onze drankbestelling vergeten, borden bleven erg langs staan. Sfeer; moderne inrichting wel erg groot. Ben benieuwd hoe de ervaring zou zijn als het helemaal vol zou zitten.
Goedemiddag Kirsten. Dank voor je review, dat waarderen we zeer! Wij streven ernaar om jullie als gasten het beste te bieden en dat is gezien de service net niet gelukt zo te lezen. We werken er iedere dag hard om dit wel optimaal te laten gebeuren.
De ervaring leert dat het erg gezellig is als het helemaal vol zit, dus bij deze nodig ik je graag nog eens uit om een bezoekje aan ons te brengen!
te groot restaurant qua sfeer en planning
Goedemiddag Coen. Dank voor je review! Het is inderdaad groot en het was erg druk ivm het Nederlands elftal. Gelukkig heb je zo te lezen wel kunnen genieten van het eten en de service. We hopen je uiteraard ooit weer te mogen ontvangen. In ieder geval dank voor het bezoek en de review!
Super gastvrije bediening. Creatief met wensen en op een mooie locatie!
Goedemiddag Floris. Dank voor deze fijne reactie. We werken er hard voor en waarderen jullie bezoek aan ons enorm. We hopen jullie uiteraard nog eens te mogen ontvangen.
Prima keuken, gewoon goed, lekker en voldoende
Goedemorgen Bernard. Wij doen erg ons best om van deze relatief jonge zaak een groot succes te maken. Dank voor het bezoek en dank voor deze leuke review.
Plattegrond Alle restaurants in Eindhoven e.o.
Over De Lichttoren
Keuken: Europees, Nederlands, Italiaans
Grand Café De Lichttoren, een plek waar het licht altijd brandt en waar iedereen elke dag van de week welkom is. Zodra je de deur opendoet voel je de historie en de warme ambiance van het gebouw. Het restaurant is gevestigd in de voormalige gloeilampfabriek van Philips in Eindhoven waar veel industriële kenmerken zijn behouden. Denk aan hoge plafonds, grote ramen en robuuste materialen die met een hedendaagse tint een warme touch hebben gekregen.
Maar niet alleen aan het interieur is gedacht. De keukenbrigade serveert namelijk gerechten die je laat verlangen naar meer. Geniet van klassieke gerechten met een moderne twist; alles dagvers en van topkwaliteit. Verse vis, vegetarische gerechten, pasta’s of een heerlijke steak van de Kopa Charcoal Grill. De attente en professionele bediening maakt het totaalplaatje af. Aan daadwerkelijk alles is gedacht.
Klinkt dit als muziek in je oren? Maak dan nu kennis met Grand Café De Lichttoren in het altijd gezellige Eindhoven!
Hi Angelique, dank voor je review! Fijn om te lezen dat het zo goed was bevallen, ondanks de PSV drukte.
Hopelijk mogen we je nog eens ontvangen bij ons!
Groet,
Joep